Horoskopi ditor, e enjte 8 shtator 2016

07/09/1621:29

Shperndaje:


Horoskopi ditor, e enjte 8 shtator 2016
Dashi
Jeta juaj ne çift do hyje ne një faze edhe me te bukur gjate kësaj dite. Do merreni me tepër me atë qe keni ne krah dhe atmosfera do ngrohet se tepërmi. Beqaret nuk do kenë dëshirë te FIksohen pas ndonjë personi dhe do mbeten me te njëjtin status. Sektori i FInancave do vije duke u stabilizuar. Do ndiheni edhe me te qete kur te kryeni ndonjë shpenzim.
Demi
Ata qe janë ne një lidhje do dashuroheni si ta ndiejnë me partnerin e tyre dhe e ardhmja do jete akoma me e ndritur. Beqaret me ne fund do gjejnë dashurinë e madhe dhe do ndihen me te plotësuar se kurrë me pare. Ne jetën profesionale do mbështeteni nga Jupiteri dhe gjendja do FIlloje te përmirësohet. Do shpenzoni me shume kujdes e maturi.
Binjaket
Klima ne jetën tuaj ne çift do FIlloje te ngrohet gjate kësaj dite. Do merreni vesh për gjithçka do i largoni te gjitha mendimet e këqija qe keni pasur. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te FIlluar një histori dashurie edhe pse mundësitë qe do iu jepen do jete te mrekullueshme. Ne planin FInanciar do keni me shume fat se kurrë me pare. Gjendja do vije duke u stabilizuar.
Gaforrja
Do jeni te vendosur sot t’i zgjidhni njëherë e mire te gjitha problemet qe keni pasur ne jetën tuaj ne çift dhe do ndiheni shume me te qete se kohet e fundit. Beqaret ka rrezik te tregohen impulsive dhe te bëjnë disa gabime te pafalshme. Çështjet e FInancave nuk do jene ne gjendjen me te mire. Tregohuni shume te matur me çdo shpenzime dhe shmangni dhëniet e huave.
Luani
Dite shume e turbullt dhe plot probleme kjo e sotmja për te dashuruarit. Mos merrni vendime te nxituara te cilat mund t’ua prishin gjithë atë qe keni nxituar deri me sot. Beqaret nuk do kenë mundësi te mira për te FIlluar një histori dashurie, kështu qe për te mos u ndier vete duhet te qëndrojnë pranë miqve. Për FInancat duhet te përkujdeseni edhe me tepër.
Virgjeresha
Jeta juaj ne çift do filloje te stabilizohet gjate kësaj dite. Do ndiheni mire ne krahët e atij qe dashuroni dhe gjithçka do ju eci si e kishit ëndërruar. Beqaret do kenë disa takime, por asnjeri nga personat nuk do ju duket aq tërheqës sa për te filluar një lidhje. Ne planin financiar do jeni me fat. Shume gjera kane për te ndryshuar pozitivisht gjate kësaj dite.
Peshorja
Mos e kundërshtoni për çdo gjë partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nga ana tjetër mos kërkoni gjera te pamundura prej tij sepse nuk është momenti i duhur. Merrini gjerat me shtruar. Beqaret duhet ende te bëjnë durim sepse as sot nuk kane për ta gjetur princin e tyre te kaltër. Financat do varet nga mënyra se si ju do i menaxhoni. Tregohuni te matur.
Akrepi
Jo e gjithë dita do jete e qëndrueshme sot për ju, kështu qe kujdes me ato qe do i thoni partnerit. Nga ana tjetër duhet te tregoheni edhe me liberale dhe tolerante. Beqaret do kenë takime, por serish nuk do arrijnë te FIllojnë dot një lidhje te qëndrueshme. Gjendja FInanciare do jene edhe me e mire nga sa e kishit menduar. Do ndiheni te lumtur për këtë arsye.
Shigjetari
Merrini gjerat me sa me shume qetësi sot ju te dashuruarit sepse përndryshe situata do ju dale jashtë kontrollit. Beqaret do kenë takime te papritura te cilat mund t’ua ndryshojnë njëherë e përgjithmonë vijimësinë e jetës. Ne planin FInanciar duhet te merrni masa strikte nëse doni qe gjendja te FIlloje te përmirësohet. Po shpenzuat kuturu do keni vështirësi.
Bricjapi
Dite e mrekullueshme dhe e mbushur me emocione te jashtëzakonshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do i harroni edhe mosmarrëveshjet e vogla qe keni pasur disa dite me pare. Beqaret duhet te bëjnë kujdes sepse disa persona dashakeqe do kërkojnë t’i tërheqin pas vetes. Financat do vazhdojnë te mbeten delikate dhe do ju duhet ndihma e te afërmve për t’ia dale.
Ujori
Do jeni shume kapricoze sot ju te dashuruarit dhe ne asnjë çast nuk do ndiheni te kënaqur. Mos kërkoni gjithmonë gjera te pamundura sepse partneri nuk do ua plotësojë dot dëshirat. Beqaret duhet t’i pranojnë ftesat qe do iu bëhen ne mënyrë qe te FIllojnë histori dashurie te këndshme. Ne planin FInanciar nuk duhet te hidhni asnjë hap pa reflektuar për gjendjen ne te cilën ndodhen.
Peshqit
Marrëdhënia ne çift do FIlloje te ftohet gjate kësaj dite. Duke u marre vetëm me punën dhe çështje te tjera keni kohe qe e keni lënë pas dore partnerin. Për beqaret do kenë takime mbresëlënëse te cilat shume shpejt mund te shndërrohen ne histori dashurie afatgjata. Gjendja e FInancave do lere goxha për te dëshiruar. Tregohuni te kujdesshëm.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.