Hajdutët në aksion, plaçkiten 4 automjete

10/12/1711:45

Shperndaje:


Një tjetër rast vjedhjeje eshte shenuar naten e kaluar ne Sarande.
Sipas informacioneve te Saranda Web, pre e hajduteve naten e kaluar kane rene 4 automjete luksoze, te cilat ishin parkuar ne nje garazh.
Mesohet se autoret kane thyer xhamat e automjeteve dhe kane vjedhur kasetofona, navigatore, pasqyra dhe mjete te tjera te shtrenjta.
E ndersa rastet e vjedhjeve ne Sarande jane ne shifra te larta mbi 2 vjedhje ne nate, prej disa muajsh mungojne njoftimet e policise per arrestimin e ndonje personi, perjashtuar rastin e nje te dehuri te cilit iu faturua vjedhja qe kishin persona te maskuar.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.