Grupimi i Rithemelimit njofton hapjen e garës për zgjedhjet në seksione dhe Degët e PD

14/01/2219:53

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.