Piu fotoksinë, transportohet me urgjencë në spitalin e Sarandës

22/11/2119:27

Shperndaje:

Policia njofton se sonte rreth orës 18:50, u transportua me ambulancë për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës shtetasja M.F.,66 vjeçe., banuese ne fshatin Ninat, bashkia Konispol.

Nga të dhënat paraprake dyshohet sa ka pirë fotoksinë.

66-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.