Gjykata e Sarandës jep vendimin për 4 personat e arrestuar pas dhunimit të Gentian Omerit

23/01/2315:05

Shperndaje:

Gjykata e Sarandës ka lënë në arrest me burg pa afat 4 të arrestuarit Pjetër, Astrit, Aleksander dhe Anton Ndoj. Prokurori i çështjes Ilir Hoxha ka paraqitur përpara gjykatës provat ndaj të arrestuarve dhe ka kërkuar masën “burg pa afat”, e cila është pranuar nga gjyqtari Alban Veçani.


Të arrestuarit nuk kanë patur pretendime dhe nuk kanë kundërshtuar kërkesën e prokurorit për masën e arrestit në burg. Të 4 të arrestuarit do të tranfferohen drejt burgut të Bënçës pas mbylljes së paraburgimit në Sarandë.


Astrit Ndoj i përplasi makinën Gentian Omerit që ta nxirrte nga rruga dhe ta merrte peng ndërsa shoqërohej nga Pjetër Ndoj, Aleksandër Ndoj, Anton Ndoj dhe Alfred Ndoj.

Mjeti i Omerit përfundoi në kanal ndërsa 5 të afërmit e nxorën me forcë dhe e futën me dhunë në bagazhin e makinës duke e dhunuar për ngacmimin ndaj gruas së martuar dhe e lanë pa ndjenja në rrugë me dhëmbë dhe gishtërinj të thyer.


Shkak i këtij akti dyshohet të jetë bërë ngacmimi i një gruaje të fisit Ndoi nga Gentian Omeri.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

AKSIDENTOI ME MOTOR 2 KALIMTARË, PROCEDOHET PENALISHT 47-VJEÇARI
NDAHET NGA JETA GAZETARI I MIRËNJOHUR PIRRO NAÇI
2 lokale në Ksamil mbeten pa muzikë, Policia u sekuestron miksera dhe bokse – VIDEO
SHITET OKAZION – Për Ambjent Shërbimi, Dyqan, Magazinë në Sarandë
NDAHET NGA JETA MËSUESE ZHULI
Hapet “Porta e Kakomesë”, por te plazhi duhet të shkoni dhe të ktheheni me këmbë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.