Gjykata e Sarandës jep “Burg pa afat” për Arqilea Koçin

08/11/1620:20

Shperndaje:


arqilea-koci

Vrasja e rojes se karburantit ne SarandeVrasja e rojes se karburantit ne Sarande
Pamjet kur autori i vrasjes shkon ne karburant dhe ekzekuton babain e 2 femijeve
Pamjet e arrestimit te autorit
Posted by Saranda Web on 06.11.2016

Gjykata e Sarandës ka dhënë masën arrest me burg për Arqile Koçin. 27 vjeçari vrau para dy ditësh punonjësin e karburantit Artan Hoxha.
Prokurori Ilir Hoxha ka kerkuar “Arrest ne burg” pa afat per Arqilea Kocin per “vjedhje me pasoje vdekje” dhe per Mihal Leken per “perkrahje te autorit te krimit” dhe “prodhim dhe shitje te lendeve narkotike”.
Masa eshte lene ne fuqi nga gjyqtari Alltun Cela
Artan Hoxha, 44 vjeç, banor i Gjashtës punonjës i pikës së karburantit është vrarë me çifte pas një grabitjeje.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit të 6 nëntorit ndërsa Koçi ka shkuar me një motor të kuq, i pamaskuar dhe ka vjedhur rreth 60.000 lekë.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.