Gjendet i vdekur në rrethana misterioze një person

24/10/176:57

Shperndaje:


Informacion paraprak
Mëngjesin e sotem, më datë 24.10.2017 rreth orës 08:00, në fshatin Shën Vasil pranë Sarandës, në oborrin e banesës së tij, ku banonte i vetëm është gjetur nga të afërmit, i pajetë shtetasi L.Q., rreth 50 vjeç.
Nga kqyrja dhe verifikimi paraprak trupi i pajetë nuk ka shënja dhune apo dëmtime të tjera ndaj dyshohet se vdekja mund të jetë natyrale.
Po kryhen veprimet hetimore dhe po punohet për përcaktimin e plotë të shkakut të vdekjes
.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.