Gjendet i vdekur doganieri i Qafë Botës, kërkohej prej 4 ditësh

Një doganier i doganës së Qafë-Botës është gjetur i vdekur.
Doganieri është gjetur i pajetë në dhomën e një apartamenti me qera në Sarandë.

Viktima është 63 vjeç, i quajtur Janaq Rajdho dhe po kërkohej prej katër ditësh.

Dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale. Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe pritet të zbardhë shkaqet e vdekjes së doganierit