Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës

01/10/1718:38

Shperndaje:


Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës.
Finikas Lines ka publikuar oret e reja për sezonit të vjeshtës që kanë filluar prej ditës së sotme dhe deri në 31 Dhjetor. 
Orari i nisjes nga Saranda në Korfuz dhe nga Korfuzi në Sarandë   www.finikas-lines.comPër cdo informacion kontaktet e kompanisë Finikas Lines janë 067 2022 004 dhe info@finikas-lines.com
For info and reservation visit
www.finikas-lines.com

 

 

Traget sarande korfuz saranda corfu ferry
Traget sarande korfuz saranda corfu ferry

Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.