Fëmija del pakujdesisht në rrugë, shoferi devijon dhe shmang tragjedinë

07/05/2119:35

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.