Fatmir Shero kandidat i PD për Bashkinë Konispol – VIDEO

10/11/2217:49

Shperndaje:

Fatmir Shero kandidat i PD për Bashkinë Konispol

Fatmir Shero prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol – VIDEO

Fatmir Shero ka lindur në Konispol dhe deri në vitin 1991 ka qenë ushtarak. Pas largimit nga ushtria, Fatmir Shero ushtron aktivitet privat në fushën e biznesit në Vlorë. Në vitin 2015 Fatmir Shero së bashku me familjen investon në Konispol në sektorin e agro-turizmit.

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

in sarandaweb


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.