Familjarët hedhin poshtë pretendimin e Policisë: Nuk u arrestua, u vetëdorëzua në Vlorë

07/04/2213:19

Shperndaje:

Pas Komunikatës së Policisë për arrestimin e Klodian Omeri, pronari i magazinës në Volloder, e dhënë me qira në një person të tretë dhe ku policia zbuloi se kultivohej kanabis, kanë reaguar familjarët e tij.

Sipas familjarëve, Klodian Omeri nuk është arrestuar siç pretendohet në Komunikatën e Policisë, por është vetëdorëzuar.

Vetëdorëzimi është bërë në Drejtorinë e Policisë Vlorë në prani edhe të avokatit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.