Familjarët e të arrestuarve për vrasjen: Policia e Sarandës po mashtron

26/09/164:33

Shperndaje:


komisariati-sarandeNë një komunikim me Saranda Web, familjarët e 2 të arrestuarve gjatë mbrëmjes së djeshme në Shëndëlli, hedhin poshtë akuzat se 2 të arrestuarit janë arrestuar për vrasjen e Aleksandër Bardhit. Familjarët shprehen se në shtëpinë e 15 vjecarit është gjetur një armë e ndryshkur dhe e harruar në banesë që nga koha kur ai nuk kishte lindur akoma. Ndërsa familjarë të 29-vjecarit Fernando Deda shprehen se ai është arrestuar sepse ka qenë në kërkim për një akuzë tjetër. Gjatë orëve në vijim priten zhvillime të reja që do të hedhin dritë mbi atë se cfarë ndodhi në fshti Shëndëlli 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.