Familja serbe vjen të pushojë në Sarandë, i gërvishin makinën me fjalët ofenduese

24/08/2021:23

Shperndaje:


Një familje serbe kishte vendosur që t’i kalojë pushimet në Sarandë, por ndërsa kishin parkuar makinën dhe ndodheshin në plazh, iu ka ndodhur diçka e pakënshme .
Në foton e sjellë në Saranda Web, familja serbe është ofenduar me fjalë fyese shumë të rënda duke shkruar fjalët: “Ta q*fsha atë k*rvën serbe”.
Pershendetje Saranda Web,
Nderkohe “respekti” i shqiptarit per turistet serbe qe zgjodhen Saranden per te shpenzuar kohen edhe parate ne kohe pandemie, shkruhet në mesazhin e dërguar në Saranda Web.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.