EKSKLUZIVE/ Shpallen gardianët e votave në KZAZ Sarandë, Delvinë, Konispol dhe Finiq

23/01/2114:31

Shperndaje:


Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka shpallur ditën e sotme emrat e kryetarëve, sekretarëve dhe anëtarëve të Komisioneve Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve.
Saranda Web ka siguruar në mënyrë EKSKLUZIVE listën e personave të emëruar nga PS, PD dhe LSI, në duart e të cilëve do të kalojnë votat e votuesve në bashkitë Sarandë, Delvinë, Konispol dhe Finiq

KZAZ SARANDË:

Krenar Besnik Bedaj, Anëtar – PS
Ervis Sovjet Mehmeti, Anëtar – PS
Noreta Thanas Kalcuni, Anëtare – PS
Gëzim Esat Raça Anëtar  – PD
Anila Dhimitër Lejmoni, Anëtare  – PD
Rigels Bujar Dervishi, Sekretar – PD
Hajri Mersin Goxhaj, Anëtar – LSI

KZAZ DELVINË:

Florenca Banush Ruçi, Anëtare – PS
Skerdian Robert Mehmeti, Anëtar – PS
Adela Afron Tozo, Sekretare – PS
Petrit Malo Hamiti, Anëtar – PD
Fiqiri Shefqet Kulla, Anëtar – PD
Klerjana Avdi Taipi, Anëtare – PD
Besnik Shozo Zero, Anëtar – LSI

KZAZ KONISPOL:

Julian Lutfi Uzeir, Anëtar – PS
Altier Mehmet Xhaferi, Anëtar – PS
Lorena Astrit Zote, Anëtare – PS
Gazmir Ruhit Biraçi, Anëtar – PD
Petrit Ali Mulla, Anëtar – PD
Hiqimet Adem Bello, Sekretar – PD
Xhuliano Lulëzim Hajna, Anëtar – LSI

KZAZ FINIQ:

Thoma Spiro Lango, Anëtar – PS
Evelina Nikolla Nano, Anëtare – PS
Eduart Marko Mërkuri, Sekretar –PS
Eduart Miftar Xhelili, Anëtar – PD
Erjon Petrit Bejko, Anëtar – PD
Elida Idris Alushi, Anëtare – PD
Paola Çaush Maçi, Anëtar – LSI


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.