Ekipi i Tomorit të Beratit reagon ashpër: Luftë nga të pabesët e Delvinës

04/07/2020:23

Shperndaje:


Klubi i Tomorit të Beratit ka reaguar ashpër pas takimit të sotëm në Delvinë
REAGIMI:

LUFTË NGA TË PABESËT E DELVINËS
Sot ekipi jon zhvilloi ndeshjen e radhës ne Delvinë,dhe pritja nga ana e tyre ishte per të ardhur keq.
Nga fillimi i ndeshjes dhe deri ne përfundim te saj ,mbas 30 minuta shtese nga koha e regulltë të 90 minutave,nuk pushonin guret nga ana e tifozëve të Delvines.
Portieri jonë Shumeli goditet nga futbollistet e Delvines me shqelëm ne barke me qellim, dhe ndeshja nderpritet.
Në fazën e parë i pritëm si miqë dhe duke i dhënë darkë, dhe në fushën e lojës i falëm, se na luteshin mos na bëni shumë gola, se rezultati mundë të shkonte edhe 10 -0
Ky është ekipi i Delvinës,që mikpritjen tonë
na e kthehu me gurre.
JU FALEMINDERIT – shkruhet në reagimin e KF Tomori

VIDEO e momentit që shkaktoi sherrin:

https://www.facebook.com/mon.do.357/videos/1600516113456488/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.