E dhimbshme/ Humb jetën në moshë të re nga Covid Arsen Sulo

.
Një tjetër person nga Saranda ka humbur jetën në moshë të re nga Covid-19.
Arsen Sulo është ndarë jeta pas një beteje të gjatë me virusin vdekjeprurës.

Vetëm pak vite më parë, në familjen Sulo humbën jetën në aksindent rrugor 2 vëllezërit Fejzo dhe Krenar Sulo.

Saranda Web shpreh ngushëllime ndaj Familjes