Dy tërmete 4 dhe 3.6 Ballë godasin Korfuzin, qytetarët të shqetësuar edhe në Sarandë

09/11/2317:49

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.