Dy raste vjedhje parash ne Sarande, ne shtepi dhe automjet

Komisariati i Policisë Sarandë njofton per 2 raste vjedhjesh ne Sarande.
Më datë 02.02.2018, gjatë natës, në lagjen nr. 3, para banesës, nje shtetasi vjeç 31, në mjetin tip “Benz” i kanë vjedhur një sasi lekësh.
Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë.
Neni 134 i Kodit Penal.
Më datë 02.02.2018, gjatë natës, në lagjen nr. 3, në banesë, nje shtetasi vjeç 30 i kanë vjedhur një sasi lekësh.
Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë.
Neni 134 i Kodit Penal.