Dorëzohen materialet zgjedhore në KZAZ Sarandë, Delvinë, Konispol dhe Finiq

22/04/2113:57

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.