Djegia e automjetit natën, dëmtohet edhe një mjet pranë tij – VIDEO

05/10/2210:06

Shperndaje:

Një automjet i parkuar, tip Mercedes-Benz ML me targe AA410IY në pronësi të shtetasit E. D, është djegur gjatë natës në Sarandë.

Ngjarja ka ndodhur në Lagjen nr. 1, në zonën e rrugës së katërt, ku nga zjarri në automjet janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Si pasojë e djegies së mjetit është dëmtuar edhe një automjet i parkuar pranë tij


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.