Dhunohet dhe grabitet kambisti ne Delvine

02/03/1815:28

Shperndaje:


Persona të paidentifikuar grabitën 70-vjeçarin Myslim Osmani rreth orës 07:00 të mëngjesit.
Në momentin e grabitjes i moshuari ka qenë së bashku me të bijën, por të dy janë lidhur nga agresorët.
Myslim Osmani tregon për Report Tv momentet e tmerrit që përjetoi gjatë grabitjes, ndërsa thotë se autorët janë nga Saranda ose Vlora, jo nga Delvina.
“Më lidhën, ata thanë mbaroi ky, e lidhën edhe vajzën dhe i thanë do të na japësh paratë.
Ngrihet vajza i merr dhe ua jep, na lidhën prapë pastaj në kolltuqe. Na lidhën me çarçafë, nuk ikja dot, 20 minuta derisa premë ato që na lidhën. Telefonat na i morën dhe na i hodhën poshtë, edhe timin edhe të vajzës.
VIDEO

 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.