Dhunë në familje, heroinë dhe kundërshtim ndaj kontrollit, Policia njofton 3 arrestime

21/01/2217:25

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se ga specialistët e Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u arrestuan në flagrancë shtetasit:

A. L., 53 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj djalit të tij;

-E. Sh., 37 vjeç, banues në lagjen nr.1, Sarandë, sepse nga kontrolli fizik i ushtruar iu gjetën doza me lëndë të dyshuar narkotike heroinë;

  • A. A., 44 vjeç, banues në Sarandë, pasi gjatë kontrollit fizik ka kundërshtuar punonjësit e Policisë Sarandë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme, përfundon Komunikata e Policisë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.