Dhoma me qera ne Ksamil

Jepen  me qera ne Ksamil per sezonin turistik.
Ndodhen ne nje zone te qete dhe me pamje nga deti.
Me kushte komode, kuzhine, kondisioner, tv dhe gjithcka per komoditetin e pushimeve tuaja.
Cmime 40 euro dhoma dhe 50 euro apartamenti