I dha policit rrugor 2 mijë lekë, arrestohet sarandioti në Fier

23/09/1619:19

Shperndaje:


policia_rrugore_diten_31599I dha policit rrugor 2 mijë lekë, arrestohet sarandioti në Fier. Policia njofton se më datë 22.09.2016, u arrestua në flagrancë shtetasi F. M vjeç 41, banues në fshatin Metoq Sarandë, pasi dyshohet se në aksin rrugor Lushnjë-Fier, duke udhëtuar me mjetin tip “Renault”, i ka dhënë 2000 lekë punonjësit të policisë së qarkullimit rrugor.
Është e paqartë ende nëse policëve shuma e dhënë nga sarandioti iu duk e vogël dhe deshën ta bënin “shembull” për drejtues të tjerë mjetesh apo ishin vërtetë të pakorruptueshëm.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.