Devollitët dedikim për Delvinën: As shiten, as blihen

28/04/1920:34

Shperndaje:


Tifozeria e qytetit të Bilishtit po feston gjatë mbrëmjes së sotme marrjen e vendit të parë në Kategorinë e Dytë dhe kjo falë barazimit të sotëm të takimit Delvina – Shkumbini.
Në një reagim të tifozave të ekipit të Devollit  falenderohet ekipi i Delvinës, për lojtarët e të cilës ata thonë se as shiten dhe as blihen.

Ky takim, i cili ka qene edhe takimi me i rendesishem i Kategorise se Dyte eshte transmentuar LIVE nepermjet Saranda Web
PJESA I

PJESA II


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.