Detaje të reja për kufomën e gjetur në Vrion

19/12/1818:45

Shperndaje:


 

24 ore pas gjetjes se nje kufome  brenda nje kanali ne Vrion, nuk ka patur ende asnje rezultat per identifikimin e tij.

Nga informacione te siguruara nga emisioni “Pa gjurmë” i Report Tv mesohet se viktima ka patur floke te zinj te thinjur, eshte i gjate  168 cm, trup i  dobet dhe pa ndonje shenje dalluese si tatuazh apo nishan. Ai mesohet se ka qene  pak i parruar ne fytyre. 

Viktima e cila mendohet se eshte rreth moshes 45 vjec,  mesohet se ne momentetin kur eshte gjetur ka patur veshur kepuce bezhe me qafe te larta dhe lidhese, pantallone gri te zeza xhins,  kemishe te zeze me vija te bardha, pulover gri ne te zeze

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.