Deputetët Hyseni dhe Gjiknuri bojkotojnë festën e socialistëve të Sarandës

13/06/1820:33

Shperndaje:


Socialistët e Sarandës mbrëmjen e djeshme kanë organizuar një ceremoni me rastin  e ditëlindjes së Partisë Socialiste.
Por megjithëse pritej pjesmarrja edhe e deputetëve që përfaqësojnë Sarandën, gjatë ceremonisë është vënë re mungesa e deputetëve Alket Hyseni dhe Damian Gjiknuri, të cilët më herët nuk kanë munguar me pjesmarrjen e tyre edhe në ceremoni apo takime të parëndësishme.
Duket se mosmbajtja e premtimeve të vazhdueshme ka arritur në pikën që deputetët e Sarandës të shmangin takimet me bazën.
Ndërkohë gjatë kësaj ceremonie ra në sy prezenca e kryetares së bashkisë Sarandë Florjana Koka, e cila më herët ishte anashkaluar nga këta deputetë.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.