Deputetët e PS takim me socialitët në Finiq: Rama ka bërë punë të mira për minoritetin

12/09/2012:07

Shperndaje:


Drejtuesin politik i PS për Qarkut Vlorë Damian Gjiknuri dhe deputetët Alket Hyseni dhe Andrea Marto, zhvilluan sot mbledhjen e Asamblesë Socialiste Finiq.
Alket Hyseni u shpreh se Qeveria Rama ka bërë punë të mira në Bashkinë Finiq dhe u ka patur shërbimin ndaj njerëzve të mirë e të ndershëm të minoritetit.

Jemi duke organizuar më mirë punën e strukturave tona për të trokitur në çdo lagje dhe derë, çdo zemër dhe mendje, do sigurojmë një mbështetje më të madhe për alternativën tonë, shprehet Alket Hyseni.

Deputeti Alket Hyseni e vlerëson Partinë Socialiste si shpresa dhe mundësia e vetme për punësim e zhvillim, integritet dhe dinjitet, të drejta dhe liri të minoritetit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.