Denoncimi: Dëmtohet rrjeti i kanalizimeve, ujërat e zëza përhapen në lagje dhe në det – VIDEO

08/10/2221:21

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.