Demokratët marrin masa për takimin e Bashës në Sarandë

13/11/1915:28

Shperndaje:


Demokratet e Sarandes prej disa ditesh po merren me masat per pritjen e kryetarit te PD Lulzim Basha, takim i cili do te zhvillohet diten e enjte, ora 11:00 ne ambjentet e nje hoteli ne qytet.
Prej ditesh ka filluar puna per shperndarjen e ftesave dhe njoftimin e cdo demokrati per te qene i pranishem ne kete takim.
Turi i nisur prej disa ditesh ne mbare vendin nga ana e Lulzim Bashes ditet e neserme ka stacion Saranden, nga ku sipas njoftimit, lideri i demokrateve do te shpalosi pikat e programit ekonomik dhe te zhvillimit te turizmit per daljen nga kriza e rende ne te cilen sipas Bashes ndodhet vendi, por edhe programin qeverises nga ana e tij.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.