Demokratët e Sarandës drejt bojkotit të farsës së 22 korrikut

20/07/1710:33

Shperndaje:


Demokratët e Sarandës drejt bojkotit të farsës së 22 korrikut.
Zgjedhjet që do të mbahen të shtunën për zgjedhjen e kryetarit të Partisë Demokratike nga demokratët e Sarandës konsiderohen si një farsë.

Nga informacione të Saranda Web në Sarandë, Delvinë, Ksamil dhe Konispol, demokratët pritet t`i bojkotojnë ato, pavarësisht se ata mendojnë se zgjedhjet do te manipulohen dhe kutitë do të mbushen nga adhuruesit e kryetarit të vetëngrirë Lulzim Basha.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.