Delvinë: Preu 40 rrënjë ullinj në parcelën e një shtetasi, arrestohet autori

10/11/2317:04

Shperndaje:

Efektivët e Komisariatit të Policisë së Delvinës pas 10 ditësh nga shpallja në kërkim kanë kapur dhe vënë në pranga A.C 59 vjeç.

59-vjeçari akuzohet për prerjen e rreth 40 rrënjë ullijve në pronësi të F.Ll.

Dyshohet se autori vuan nga probleme të shëndetit mendor.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Hapet “Porta e Kakomesë”, por te plazhi duhet të shkoni dhe të ktheheni me këmbë
BIRN: Në vend të investimeve, bashkitë fryjnë stafet me punëtorë
KËRKOHET SHITËSE PËR DYQAN ME SUVENIRE NË SARANDË
BUTRINT – BUTRINTI ANTIK – VIDEO NË BUTRINT
OMONIA refuzon të dhënat e Censit, mungesë transparence! Të bëhet regjistrim i posaçëm për minoritarët
UNESCO: Jo menaxhim të fragmentarizuar në Butrint, të sqarohen me urgjencë kufijtë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.