SHARE

Delvinë: Fqinji u pret kabllin e telefonit, policia shkon por ikën e friksuar.
Një denoncim i rrallë është bërë ditën e sotme në Saranda Web. Ja çfarë shkruan qytetari nga Delvina:
Pershendetje Saranda Web, po ju dergoj nje mesazh per dy pleq qe jetojne ne Delvine , ju preven linjen e telefonit , erdhi edhe policia , u pyeten autoret e prerjes së kabllit te telefonit. Kabulli i telefonit kalonte ne rruge dhe nuk kalonte ne prone te fqinjit.
Ata pa frike ju pergjigjen ne e prevem , linja eshte e shtetit ose e kompanise. Jo qe nuk u mor mase , por policia iku, u tremb.
Per kete ka edhe denoncim ne polici , se kush eshte personi. Eshte ne dijeni edhe deputeti Alket Hyseni , e kemi marre ne telefon por nuk u be asgje.
Po ju dergoj edhe foto , po te doni mund t’ju dergoj edhe tel e 84 vjecarit edhe 80 vjecares qe te dy te semure …!

loading...
loading...

 

Loading...