Delvina luan finalen e madhe për rikthim në Kategorinë e Dytë, aty ku e pret Butrinti

10/05/2211:54

Shperndaje:

Ekipi i Delvinës luan finalen e madhe për 1 vend në Kategorine e Dytë.

Ndeshja zhvillohet në Lushnje, të shtunën, 14 Maj, Ora 15:00.

Takimi Delvina – Gramozi do të përcaktojë cila nga dy ekipet do jetë në Kategorinë e Dytë edicionin e ardhshëm.

Ekipi i Delvinës kërkon mbështetje maksimale nga tifozeria në këtë ndeshje që vendos fatin e gjithë sezonit, dhe shpresojnë ta kthejnë këtë ditë në festë për tifozat trojanë, për ekipin dhe për gjithë qytetin e Delvinës.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.