Delvina kthehet me 1 pikë nga Përmeti

Takimi Permeti – Delvina është mbyllur pa gola.

Ekipi delvinjot ka marrë kështu në këtë transfertë 1 pikë, duke shkuar në kuotën e 21 pikë dhe aktualisht ndodhet në vendin e 6-të në tabelën e klasifikimit të Kategorisë së Dytë.