Delvina inauguron rikonstruksionin e stadiumit me fitore 2-0

17/02/1916:40

Shperndaje:


Takimi midis Delvines dhe Term FC ka qenë takimi i parë zyrtar i zhvilluar në stadiumin tashmë të rikonstruktuar.
Takimi është fituar me rezultatin 2-0 në favor të ekipit delvinjot, me gola të  S. Xhuvani në min e pestë dhe  D. Mehmeti në min e 25-të. Me ketë fitore ekipi i Delvinës ngjitet në vendin e 8-të me 17 pikë. 
Përvec terrenit të fushës, rikonstruksion total është kryer edhe në ambjentet e dhomave të zhveshjes.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.