Delvina humbet në shtëpi, akuza për arbitrim të njëanshëm

04/11/2016:43

Shperndaje:


Ekipi i Delvinës ka humbur në takimin e sotëm përballë Maliqit, takimi i parë për këtë sezon futbollistik. Ndeshja ka përfunduar me rezeltatin 1-3 me tre gola të shënuar në pjesën e parë.
Pas kësaj humbjeje ka reaguar edhe KF Delvina, të cilët shkruajnë në facebook:

Le ta kthejne te gjithe koken lart humbem 1 ndeshje por jo 1 kampionat,humbjen e berem per faj te gAbimeve tona dhe nga arbitrat qe korruptohen dhe kane frike te japin 11metersh te sakte, perrvex ktyre ngrejme koken lart per ndeshjet e rradhes ku pervec mungesave qe kishim kete ndeshje listes i shtohet dhe Musta per shkal te kartonit te kuq!
#forcatroja


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.