Delvina fiton ndaj Gramozit, Leo Myftari heroi i takimit

01/03/2014:29

Shperndaje:


Delvina ka fituar sot në Delvinë takimin midis Delvinës dhe Gramozit.
Heroi i takimit ka qenë Leo Myftari, autori i tre golave të parë për ekipin e Delvinës.
Me këtë fitore Delvina ngjitet në vendin e pestë me 24 pikë.
Kronologjia

Delvina ka shënuar gol me autor Myftarin në minutën 10 të takimit, 1-0.

Ndërkohë Myftari në minutën e 26 shënon golin e dytë për delvinjotët.

Gramozi shënon në min 39, Pjesa e parë përfundon 2-1

Min 49, Myftari shënon përsëri 3-1

Min 62, Delvina shënon me anë të Gjeci , 4-1

Min 88, Gramozi shënon, 4-2


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.