Delvina dhe Butrinti pas 90 minutash loje ndahen në paqe

16/02/2016:06

Shperndaje:


Takimi midis Delvinës dhe Butrintit, i njohur si derbi i Jugut për shkak të rivalitetit të përjetshëm midis 2 ekipeve ka përfunduar në barazim 2-2

Pjesa e parë ka përfunduar me fitoren e vendasve me 2 gola të shënuar nga K.Musta (26″) dhe V Myftari (39″)

Gjatë pjesës së dytë ekipi sarandiot ka rritur presionin te porta e delvinjotëve, duke arritur të barazojnë me golat e E.Llojaj (65″) dhe Dh.Dhroso (82″)

Ky takim është transmentuar live nëpërmjet Saranda Web

PJESA 1

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/183518509573208/

PJESA 2

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/1344185549098718/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.