Damian Gjiknuri takim me strukturat e PS Sarande

14/01/1718:36

Shperndaje:


Damian Gjiknuri, i ngarkuari i Asamblese se PS per Qarkun Vlore, zhvilloi nje takim me Asamblene e PS Sarande.
Ne kete takim ishin te pranishem sekretarja e organizimit elektoral Blerina Gjylameti, sekretari per emigracionin Stefan Cipa, kryetarja e Bashkise Sarande Florjana Koka etj.
Duket se Partia Socialiste ka filluar fushaten fuqishem nisur edhe nga fakti se ky eshte takimi i dyte i PS lokale brenda nje harku te shkurter kohor.
Ne takim u diskutua edhe per rinovimin dhe modernizimin e zyrave aktuale te partise, por pa u saktesuar se nga do te sigurohen financimet e saj.
Ne mbledhje u diskutua gjithashtu edhe per evidentimin dhe piketimin e personave qe votojne per here te pare.
Ne kete takim u prezantua edhe koordinatori lokal i PS per Bashkine Sarande Mariel Murati.damian gjiknuri

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.