Personazh

Home Personazh

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro Shumë pak kohë i përdorur Dimesionet jane 220 cm dhe 160 cm Çmimi 300 euro Kontakt...

Njoftim punesimi per disa pozicione ne Vila Duraku

Vila Duraku ne Sarande kerkon te punesoje disa punonjes per pozicionet: - Recepsionist/e - Kamarier/e - Banakier/e Te interesuarit luten te kontaktojne ne 0674983244 & 0692042156 ose te...

Gjenden disa celsa, kerkohet personi qe i ka humbur

Ne borduren e bulevardit ne Sarande diten e diel jane gjetur nje tufe celesash mes tyre edhe nje celes e pult makinfe. Kujt i kane humbur...

Kerkohet sanitare per kompleks apartamentesh

Kerkohet sanitare per kompleks apartamentesh ne zonen Turizem -Kanali i Cukes. Orari i punes 08 - 16, Pagese 350.000 leke ne muaj. Kontakt 0696397762  

Kërkohet një portofol i humbur, ku brenda ishte një kartë italiane

Kërkohet një portofol i humbur, ku brenda ishte një kartë italiane. Ditën e sotme në Sarandë është humbur një portofol ngjyrë kafe, ku brenda...