Butrinti dhe Delvina mbyllin takimet e javës me humbje

07/04/1916:21

Shperndaje:


Ekipi i Butrintit ka humbur takimin e sotem ne Sarande perballe Albpetrolit të Patosit me rezultatin 0-1. Goli i vetem i takimit u shenua ne minuten e 51 te takimit.

Delvina eshte perballur sot ne transferte perballe Devollit. Takimi ka perfunduar me rezultatin 4-2, pjesa e pare 3-0

Ne pjesen e dyte ekipi delvinjot u mundua te reagonte duke shenuar 2 gola, por perfundimisht takimi eshte mbyllur me humbjen e delvinjoteve.

Ekipi i Delvines ndodhet ne vendin e 7-te ne tabelen e klasifikimit, kurse Butrinti ne vendin e 11-te


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.