Butrinti arrin fitore të thellë ndaj Term FC

11/11/1815:34

Shperndaje:


 

Butrinti ka arritur të fitojë takimin e sotëm ndaj Term FC me  rezultat të thellë 7-2
Ka qenë Dhrami që ka tundur rrjetën e miqve që në minutën e 3-të ta takimit, për t`u pasuar nga goli i Dalanaj në min 22-të dhe përsëri Dhrami në minutën e 30-të.
Pjesa e parë ka përfunduar 3-0
Butrinti ka shënuar golin e 4-të në minutën e 51-të me anë të Myftari.
Miqtë kanë arritur të shkurtojnë në 4-1 në minutën 78-të me gol të K. Jaku, por Butrinti ka shënuar 2 herë të tjera me anë të E.Lloi në minutën e 83-të dhe të B.Bazaj në 85″

Miqtë ka shkurtuar në 6-2 në minutën e 87-të, por do të ishte goli i Mucaj në minutën e 92-të ai që do të vuloste takimin në 7-2

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.