Braktiset nga të gjithë, Leonidha Hristo regjistrohet i pavarur

09/05/1916:27

Shperndaje:


Kryebashkiaku aktual i Bashkisë Finiq, Leonidha Kristo, ka vendosur të garojë sërish në zgjedhjet lokale të 30 qershorit.

Ndryshe nga zgjedhjet e vitit 2015 ku u prezantua si kandidat i partisë minoritare greke “MEGA”, Kristo në këtë garë elektorale ka vendosur të regjistrohet si i kandidat i pavarur.

Nga komunikimi me KZAZ e Bashkisë Finiq Leonidha Hristo është paraqitur në këtë KZAZ për të marrë informacion për regjistrimin si i pavarur dhe është shprehur se do të paraqitet nesër në orën 9 për të zyrtarizuar kandidaturën e tij.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.