Bizneset e Ksamilit detyrojnë Bashkinë Sarandë të ulet në tavolinë dhe të dëgjojë problematikat e Ksamilit

14/05/2017:49

Shperndaje:


Pas apelit të bizneseve të Ksamilit për organizimin e një takimi mes tyre dhe perfaqësuesve të Bashkisë Sarandë, apel ky i dërguar nëpërmjet Saranda Web, Bashkia Sarandë është detyruar për t’u ulur në tavolinë me ta dhe për të dëgjuar problematikat e tyre.

Takimi do të zhvillohet ditën e nesërme, data 15/05 ora 12:00

Tema e diskutimit: “Sezoni turistik 2020, rregullat e reja, protokollet dhe angazhimin e përbashkët për menaxhimin e suksesshëm të sezonit turistik”.

 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.