Bie nga skela dhe dëmtohet në shtyllën kurrizore, thirret helikopteri i urgjencës

01/06/2113:19

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.