Bie nga shkëmbi, plagoset rëndë një person

19/02/1714:27

Shperndaje:


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të bashkisë Finiq dhe konkretisht në Cerkovicë, rreth 40 kilometër nga Saranda.
Një bari 61 vjecar, teksa kulloste bagëtitë, ka rënë nga një shkëmb dhe për pasojë është plagosur rëndë.
Bariu 61 vjecar me origjinë nga Elbasani ka arritur të njoftojë për ngjarjen dhe më pas është bërë trasportimi i tij për në spitalin e Sarandës, ku po merr ndihmën mjeksore.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.