Bie nga kati i dytë i resortit në Ksamil, 19-vjeçari transportohet drejt Traumës

09/08/2314:50

Shperndaje:

Rreth orës 03:00, të mëngjesit të sotëm, Stacioni i Policisë Ksamil është njoftuar se ka shkuar për të marrë mjekim në spitalin e Sarandës, shtetasi Anduel Hoxha 19 vjeç.

19-vjeçari dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i një resorti për pushime, në Ksamil.

19-vjeçari Anduel Hoxha është transportuar në Spitalin e Traumës, ku po merr asistencë të specializuar mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.