Bexhet Pacolli “gdhihet” me bust në Sarandë

30/08/207:40

Shperndaje:


Bexhet Pacolli është gdhirë sot me bust në Sarandë.
Lajmi bëhet i ditur nga vetë biznesmeni dhe politikani nga Kosova.
Ende nuk dihet ku është vendosur ky bust në Sarandë dhe nëse ka patur më herët një vendimmarrje nëse është vendosur në ndonjë ambjent publik.
Publikimi i Bexhet Pacollit në fb:

Një dhuratë që nuk e prisja. Sot me rastin e ditëlindjes sime, kuptova se në qytetin e bukur të Sarandës është realizuar një bust për mua! Jam i lumtur dhe shumë mirënjohës për këtë portret. Gjatë jetës sime, kam punuar shumë për ta bërë popullin tim krenarë dhe për t’i treguar botës se edhe ne dimë dhe mundemi! Ky është një nder i madh për mua sot! Faleminderit nga zemra!


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.